O nás

Firma Infos Art s.r.o. vyrábí informační kiosky od roku 1995 a patří s několika tisíci instalacemi mezi největší výrobce informačních kiosků s dotekovou obrazovkou v ČR. Disponujeme vlastním desingovým a konstrukčním oddělením a zároveň jsme schopni vyrábět kiosky podle přání zákazníka a jeho návrhů.

V kioscích s dotekovou obrazovkou používáme technologie – povrchovou akustickou vlnu (SAW, IntelliTouch, SecureTouch), infračervené senzory (infra) a kapacitní (pCap) dotekovou technologii.  Tyto technologie nemají časový drift, jsou velmi přesné a vhodné i do extrémních podmínek. Současně tyto senzory distribujeme  v České republice.
Do každého Informačního kiosku lze zabudovat plnohodnotný počítač, LCD a LED displej nebo monitor se sklem a reproduktory. Dále je možnost umístit čtečky čipových a magnetických karet, termotiskárny, kamery, klávesnice, zabezpečovacího zařízení a další periferie.

Pro spolehlivý provoz informačního kiosku doporučujeme operační systém Win 10 a na prohlížení Intranetu a Internetu bezpečný kioskový browser s virtuální klávesnicí SiteKiosk  (lze stáhnout demo verzi) nebo verzi pro Linux založenou na Mozille PowerTouch.

Našim nejvýznamnějším zákazníkem je státní správa, například Ministerstvo práce a sociálních věcí, odebralo více než 400 ks kiosků. Kiosky exportujeme do Rakouska, Dánska, Švédska, Polska, Německa, Řecka, Španělska, Norska Finska, Ruska a na Slovensko.

Nabízíme velkou škálu interních a externích kiosku, která je neustále rozšiřována o nové modely. Zabýváme se také výrobou kiosků ušitých zákazníkovi na míru, zákaznickým designem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kde nás najdete

Navštívít nás můžete v centru Prostějova

Barákova 5, 79601 Prostějov
Tel: 588 882 111 Web: www.infos.cz

Fotografie z naší výroby, která je také lokalizovaná v Prostějově